10 очок до загальнокомандного заліку додали команди СДЮСШОР “Полісся” за підсумками матчів п’ятого туру вищої ліги ДЮФЛ України, які відбулися минулої неділі, 3 жовтня.

У п’ятому турі у домашньому протистоянні з київською “КДЮСШ-15” здобула свою першу перемогу у сезоні команда СДЮСШОР “Полісся” U16. Ключовий епізод матчу стався на 36-й хвилині коли Карпельов відгукнувся на флангову передачу і, зігравши на випередження, переграв воротаря гостей. У другому таймі підопічні Юрія Воловня і Сергія Завалка успішно стримували атаки киян, а фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу “Полісся”.

Все йшло до перемоги житомирян і у матчі молодших команд СДЮСШОР “Полісся” та “КДЮСШ-15”. Усередині другого тайму господарі втілили свою ігрову перевагу у гол, автором якого став Проценко, однак наприкінці гри гості додали обертів у атаці й вже у компенсований час вирвали нічию після подачі з кутового, гол в активі Бондарчука.

У виїзних матчах з ФК “Поділ” команди СДЮСШОР “Полісся” U17 і U15 святкували перемоги. Так старші юнаки влаштували справжній гольовий трилер, який завершився перемогою житомирян з рахунком 3:2, голи у активі Яроша, Гордеєва й Іванова. Натомість молодша команда U15 не відчула жодного опору від однолітків ФК “Поділ”: покер Рибака, голи Шуплика, Круглова, Захарова і Снісара й підсумкові 8:0 на користь підопічних Володимира Микитюка і Миколи Ткачука.

Наступної неділі, 10 жовтня, юнаки СДЮСШОР “Полісся” відіграють матчі шостого туру ДЮФЛ України: команди U17 і U15 на “Спартак Арені” прийматимуть ковалівський “Колос”, а юнаки U16 і U14 на виїзді зіграють з рівненським “Вересом”. Про час початку матчів буде відомо пізніше, слідкуйте за анонсами на нашому сайті.