У новому сезоні ДЮФЛ України команди СДЮСШОР “Полісся” стартували з двох перемог і двох поразок.

Минулої неділі, 5 вересня, житомиряни протистояли одноліткам вишгородського “Діназу”: команди U16 і U14 грали на житомирській “Спартак Арені”, команди U17 і U15 – на виїзді. Перший тайм домашнього матчу старших команд U16 завершився без голів, натомість у самому дебюті другої 40-хвилинки Гречишкін вивів господарів вперед. Після забитого голу підопічні Юрія Воловня і Сергія Завалка продовжили грати першим номером, однак заключна 10-хвилинка гри стала для житомирян фатальною. Спочатку нападник “Діназу” Захарків підчатував помилку господарів, а згодом гості отримали право на пенальті, який реалізував Белоусов – прикра поразка юнаків “Полісся” 1:2.

Натомість наймолодша команда СДЮСШОР “Полісся” дебютувала у Чемпіонаті України з перемоги. Долю протистояння юнаків U14 вирішив єдиний гол Семперовича: Іван з’явився на заміну у другому таймі й наприкінці матчу опинився на ударній позиції – 1:0 важлива перемога підопічних Валентина Юрковського.

Один влучний постріл став вирішальним і у виїзному матчі команди СДЮСШОР “Полісся” U17, а забили його господарі. А от у матчі команд U15 забивали лише житомиряни: на початку другого тайму Рибак реалізував пенальті, а невдовзі Круглов втік “на побачення” з воротарем “Діназу” – перемога 2:0.

Наступної неділі, 12 вересня, юнаки СДЮСШОР “Полісся” відіграють матчі другого туру ДЮФЛ України: команди U17 і U15 на “Спартак Арені” прийматимуть “КДЮСШ-15”, а юнаки U16 і U14 на виїзді зіграють з чернігівською “Юністю”. Про час початку матчів буде відомо пізніше, слідкуйте за анонсами на нашому сайті.