Дві виїзних перемоги, домашні нічия і поразка – результати команд СДЮСШОР “Полісся” у шостому турі вищої ліги ДЮФЛ України.

У Житомирі юнаки “Полісся” U17 і U15 приймали однолітків ковалівського “Колоса”. У матчі старших команд суперники порадували вболівальників голами у кожному таймі. У першій 45-хвилинці спочатку Доронін вивів гостей вперед, а наприкінці тайму Матвійчук відновив паритет. У другій половині матчу вже ковалівці були у ролі наздоганяючих після влучного пострілу Гавриша зі штрафного. Втім, вже за лічені хвилини гості організували контр-атаку, на вістрі якої опинився Доронін – 2:2.

Долю матчу молодших команд “Полісся” і “Колоса” вирішив єдиний гол, який забили гості: на 14-й хвилині Рябоконь швидше за всіх зорієнтувався у штрафному майданчику житомирян після подачі з кутового і вразив ворота господарів. Усі подальші спроби юнаків “Полісся” бодай зрівняти рахунок були марними, а відтак фінальний свисток зафіксував мінімальну поразку підопічних Володимира Микитюка і Миколи Ткачука.

У виїзних матчах команди СДЮСШОР “Полісся” U16 і U14 святкували перемоги. Так у матчі старших команд U16 все йшло до “сухої” нічиї поки на 78-й хвилині Котову не вдався класний обвідний удар, який і приніс підопічним Юрія Воловня і Сергія Завалка вольову перемогу, яка стала для житомирян другою поспіль. Команда СДЮСШОР “Полісся” U14 у своїй дуелі з “Колосом” була куди переконливішою: Рудой на 5-й хвилині і Проценко на 20-й влучними пострілами забезпечили житомирянам комфортну перевагу у два м’ячі. У другому таймі підопічні Валентина Юрковського контролювали хід матчу, однак пропустили під завісу гри – виїзна перемога 1:2.

Наступної неділі, 17 жовтня, юнаки СДЮСШОР “Полісся” відіграють матчі сьомого туру ДЮФЛ України: команди U16 і U14 на “Спартак Арені” прийматимуть ковалівський “Колос”, а юнаки U17 і U15 на виїзді зіграють з “Чайкою”. Про час початку матчів буде відомо пізніше, слідкуйте за анонсами на нашому сайті.