Розгромна перемога у Житомирі, виїзні поразки у Чернігові – результати команд СДЮСШОР “Полісся” у третьому турі вищої ліги ДЮФЛ України.

Єдину перемогу у третьому турі здобула наймолодша команда “Полісся” U14, яка на “Спартак Арені” розгромила ФК “Поділ”. Ще до середини першого тайму господарі тричі святкували взяття воріт: дубль в активі Проценка, ще один м’яч забив Бондаренко. Той-таки Бондаренко встиг оформити дубль ще до перерви, а у другій половині гри погром гостей продовжили Янчук і Шайдецький – 6:0 перемога житомирян.

Звитяга підопічних Валентина Юрковського залишилась єдиною у третьому турі. Так юнаки “Полісся” U16 вдома поступилися вихованцям “Подолу” з рахунком 1:4, а команди “Полісся” U17 і U15, які на виїзді протистояли чернігівській “Юності”, зазнали поразок з рахунком 2:3 і 1:2 відповідно.

Наступної неділі, 26 вересня, юнаки СДЮСШОР “Полісся” відіграють матчі четвертого туру ДЮФЛ України: команди U17 і U15 на “Спартак Арені” прийматимуть рівненську ДЮСШ “Верес”, а юнаки U16 і U14 на виїзді зіграють з “Чайкою” (Петропавлівська Борщагівка). Про час початку матчів буде відомо пізніше, слідкуйте за анонсами на нашому сайті.