За підсумками матчів перенесеного 11-го туру вищої ліги ДЮФЛ України житомиряни додали до загальнокомандного заліку п’ять очок, здобувши перемогу, дві нічиї і поразку.

Перемогу було зафіксовано у Житомирі у дуелі наймолодших команд СДЮСШОР “Полісся” і “КОДЮСШ”. Підопічні Володимира Микитюка і Миколи Ткачука з перших хвилин захопили ініціативу, а всередині тайму нарешті втілили свою перевагу у гол, рахунок відкрив Круглов. У другій половині матчу господарі продовжили гнути свою лінію і протягом 10 хвилин ще тричі розписалися у воротах “КОДЮСШ”, голи в активі Окочі, Кривоколиска і Рибака.

У іншому домашньому матчі між СДЮСШОР “Полісся” і “КОДЮСШ” U16 рахунок відкрили гості:  Кондратюк класно спіймав круглого на ногу й точним ударом у дальній кут вивів “КОДЮСШ” вперед. Усі інші ключові епізоди матчу відбулися у другій половині гри. Так спочатку житомиряни зусиллями Профатила зрівняли рахунок, а за п’ять хвилин пропустили вдруге з 11-метрової позначки. Однак, перевага гостей трималася недовго, адже під завісу гри Музичук також з пенальті встановив остаточний рахунок матчу – нічия 2:2.

Не такою результативною вийшла виїзна нічия за участі юнаків “Полісся” U17. У Чернігові у протистоянні з місцевою “Десною” підопічні Максима Зайнчковського змушені були відіграватися після пропущеного всередині другого тайму м’яча. Втім, навіть попри кадрові проблеми, житомиряни із задачею мінімум впорались, черговий гол в активі кращого бомбардира групи 1 Максима Майтака.

Натомість поразкою закінчився матч юнаків “Полісся” U15. Для підопічних Юрія Воловня і Сергія Завалка виїзне протистояння з “Десною” складалось краще не вигадаєш: дубль Карпельова і комфортна перевага вже всередині першого тайму. Однак господарі ще у першому таймі ліквідували дефіцит двох м’ячів, а у другій 35-хвилинці приголомшили гостей ще трьома м’ячами – поразка 2:5.

Насичений ігровий марафон команди СДЮСШОР “Полісся” завершать найближчої неділі, 18 квітня: у рамках 14-го туру на “Спартак Арені” юнаки U17 і U15 прийматимуть вишгородський “Діназ”, а юнаки U16 і U14 на виїзді зіграють з чернігівською “Десною”.