15-й тур вищої ліги ДЮФЛ України видався для команд СДЮСШОР “Полісся” безпрограшним: у домашніх матчах з ковалівським “Колосом” житомиряни здобули дві перемоги, а у виїзних протистояннях з КДЮСШ “Чемпіон” було зафіксовано дві нічиї.

На “Спартак Арені” у матчі старших команд U16 опоненти обмінялися швидкими голами: Музичук вже на другій хвилині вивів господарів уперед, а за чотири хвилини гості відновили паритет. У подальшому команди почергово володіли ініціативою, регулярно створюючи моменти біля воріт одна одної. Розв’язка матчу прийшлася вже на компенсований до гри час: житомиряни отримали право на штрафний, після його розіграшу м’яч відскочив до Шипоша і Артур потужним дальнім пострілом приніс підопічним Ігоря Шумила і Андрія Словінського вольову перемогу 2:1.

Молодша команда СДЮСШОР “Полісся” U14 продовжує радувати красивими голами. Не виключенням стало і протистояння з “Колосом”. Далю матчу вирішив результативний прицільний постріл Любченка всередині тайму. У подальшому підопічні Володимира Микитюка і Миколи Ткачука впевнено контролювали хід гри і довели матч до мінімальної перемоги 1:0.

.

На виїзді, де юнаки “Полісся” гостювали у  КДЮСШ “Чемпіон” старша команда житомирян U17 забила швидкий м’яч зусиллями Майтака, а всередині другого тайму Вієру закріпив перевагу гостей. Однак, вже у компенсований час кияни отримали право на три пенальті. Перше Владіміров реалізував, а вже у наступній атаці арбітр Кирило Гринь знову вгледів порушення у штрафній житомирян і знову вказав на 11-метрову позначку. Голкіпер житомирян Окрушко парирував удар, однак арбітр вирішив перебити пенальті і з третьої спроби Владіміров встановив остаточний результат матчу – нічия 2:2. Нічию було зафіксовано і у матчі СДЮСШОР “Полісся”- КДЮСШ “Чемпіон” U15, щоправда у цій грі команди голів не забивали – 0:0.

Наступні матчі вищої ліги ДЮФЛ України команди СДЮСШОР “Полісся” зіграють у п’ятницю, 30 квітня: юнаки U17 і U15 у Житомирі прийматимуть ФА “Арсенал”, а команди U16 і U14 на виїзді зіграють з однолітками КДЮСШ “Чемпіон”.