Три перемоги, одна поразка і дев’ять набраних загальнокомандних очок – доробок команд СДЮСШОР “Полісся” у 16-му турі Вищої ліги ДЮФЛ України.

Примітно, що в усіх трьох переможних матчах житомиряни забивали не менше чотирьох м’ячів. Так у Житомирі підопічні Максима Зайнчковського організували по два голи у кожному з таймів: у першій 45-хвилинці Нестерчук і Яроцький розписалися у воротах ФА “Арсенал”, а у другій половині матчу погром “канонірів” продовжили Яцина і той-таки Нестерчук. Забезпечивши собі комфортну перевагу у чотири м’ячі, житомиряни під завісу гри розслабились і пропустили, “гол престижу” в активі Чавлеішвілі.

Єдину поразку для у турі було зафіксовано у дуелі команд U15 “Полісся” – “Арсенал”. Лідер групи – ФА “Арсенал”, відвантажив житомирянам чотири м’ячі, голи в активі Лавренка, Петришина, Горбатова і Безпалюка.

По чотири м’ячі забивали команди “Полісся” і на виїзді, де протистояли вихованцям КДЮСШ “Чемпіон”: юнаки U16 влаштували справжній трилер з 9 голами, який завершився непростою перемогою житомирян, а наймолодша команда “Полісся” U14 також забила чотири м’ячі, але обійшлася без нервів – перемога 4:1.

Вже найближчої неділі, 9 травня, на юнаків СДЮСШОР “Полісся” очікує протистояння зі столичним “Локомотивом”: команди U16 і U14 зіграють вдома, а команди U17 і U15 – на виїзді.