У третьому турі вищої ліги ДЮФЛ України вихованці СДЮСШОР “Полісся” чергували перемоги з поразками.

Домашнє протистояння з вишгородським “Діназом” команда “Полісся” U16 розпочала з нереалізованого Клімуком пенальті, тоді як гості свою нагоду використали й на перерву пішли за рахунку 0:1. У дебюті другого тайму гравці “Діназа” закріпили власну перевагу ще одним голом, а згодом ще двічі розписались у воротах “Полісся” – поразка житомирян 0:4.

Справжню гольову перестрілку влаштували юнаки “Полісся” і “Діназу” U14. Протягом всього матчу команда з Вишгороду була у ролі наздоганяючих, однак як не старався лідер атак гостей Калениченко, все ж не зумів позмагатися з Захаровим і  Рибаком, які оформили по дублю й тим самим принесли “Поліссю” перемогу 4:2.

З ідентичним рахунком перемогу здобула команда СДЮСШОР “Полісся” U17, яка на виїзді здолала однолітків з “КОДЮСШ” (с. Щасливе), тоді як молодша команда зазнала поразки 0:5. Нагоду реабілітуватися юнаки “Полісся” матимуть за тиждень, коли на “Спартак Арені” прийматимуть однолітків з “Колоса” (с. Ковалівка), тоді як команди U16 та U14 на виїзді зіграють з київською ФА “Арсенал”.