СДЮСШОР “Полісся” – “КОЛІФКС”. ВІДЕО
Минулої неділі, 15 вересня, команди СДЮСШОР “Полісся” U-17 та U-15 у рамках другого туру першої ліги Дитячо-юнацької футбольної ліги України приймали юнаків костопільського “КОЛІФКС”.
СДЮСШОР “Полісся” – “Адреналін” U-17 0:1
СДЮСШОР “Полісся” – “Адреналін” U-15 0:1