Найстарша команда “Полісся” продовжує переможний шлях: у 20-му турі першої ліги Чемпіонату України житомиряни святкували перемогу над київською “Зміна-Оболонь”, яка стала для підопічних Миколи Подранного і Юрія Романова другою поспіль.

У першому таймі звітного матчу команди почергово володіли ініціативою, однак ні господарі, ні гості жодну зі своїх атак так і не довели до логічного завершення. У другій половині матчу житомиряни поступово встановили контроль над грою, що дало свій результат всередині тайму, коли Савчук реалізував пенальті. Забитий м’яч додав впевненості юнакам “Полісся” й за декілька хвилин той-таки Савчук класним дальнім пострілом зняв павутиння з дев’ятки воріт гостей.

Дубля Олександра вистачило для підсумкової перемоги 2:0, яка у турнірному заліку дозволила житомирянам покинути останню сходинку таблиці й здобути гандикап в один бал над “Локомотивом”. Наступний, 21-й, тур знову буде для житомирян домашнім, 15 травня юнаки “Полісся” прийматимуть білоцерківський “АРЗ”. Про час та місце цього матчу буде відомо пізніше, слідкуйте за анонсами на нашому сайті.

Оболонь Бровар Київ 20 17 1 2 52 44-11
Колос Ковалівка 20 16 2 2 50 53-12
ФК Любомир смт. Ставище 20 12 3 5 39 53-23
Зміна-Оболонь Київ 20 11 3 6 36 36-26
ФК Чемпіон Київ 20 10 2 8 32 51-37
ФК імені Льва Яшина Київ 20 9 1 10 28 34-31
ВОДЮСШ Вінниця 20 7 1 12 22 23-43
АРЗ Біла Церква 20 6 3 11 21 20-49