У рамках першого туру першості України підопічні Максима Зайнчковського на житомирській “Спартак Арені” приймали вихованців столичної “ДЮСШ-26”.

Команди володіли ініціативою з перемінним успіхом, однак наприкінці першого тайму високий пресинг у виконанні житомирян дав свої плоди і Богданович, опинившись на ударній позиції, вивів господарів вперед. Не встиг арбітр дати стартовий свисток другого тайму, як гості відігралися: Недільський отримав пас із глибини і у дуелі один на один переграв воротаря “Полісся”. Житомиряни додали обертів у атаці й на заключних хвилинах влаштували справжній штурм воріт суперника, однак попри чималу кількість гольових нагод вирвати перемогу так і не спромоглися – нічия 1:1.

Наступний матч команда СДЮСШОР «Полісся» U19 зіграє 15 вересня на виїзді проти «Зміни-Оболонь», а найближчий домашній матч заплановано на 22 вересня, суперником житомирян буде столична «ДЮСШ-1».