16 вересня на запасному полі стадіону «Спартак Арена» відбувся Всеукраїнський спортивно-інтерактивний захід серед дітей та молоді OlimpicLad.

Представники проєкту OlympicLab за напрямком «Гендерна рівність в спорті», що впроваджується НОК України, розповіли вихованцями СДЮСШОР з футболу «Полісся» про сучасні тенденції у впровадженні гендерної рівності в спорті. Під час футбольного матчу між командами, до кожної з яких входили юнаки U11 та дівчата СДЮСШОР «Полісся», його учасники  презентували не лише високу спортивну майстерність, але й відкрили для себе важливість досягнення гендерної рівності у спорті.

Заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Віктор Малюта зазначає, що гра була не лише надзвичайно цікавою та захоплюючою. Такі заходи показово доводять, що дівчата та юнаки мають рівні можливості для досягнення успіху, зокрема, у спорті, та ламають стереотипи щодо ролі дівчат у спорті, зокрема, що футбол – це суто чоловіча справа.

Нагадаємо, що СДЮСШОР «Полісся» вже другий рік формує жіночу команду, наразі у школі вже є дві групи дівчат: 2006-2008 р. н. та 2008-2010 р. н. Набір до групи дівчат триває, деталі за номером телефону 067 849 60 90 Твардовський Віктор Олександрович.