31 травня у Житомирі на стадіоні «Спартак» пройшов турнір пам’яті Миколи Сюсюри – майстра спорту СРСР, заслуженого тренера України та екс-директора Дитячо-юнацької спортивної школи «Полісся», який пішов з життя в ніч з 17 на 18 травня.

У цьогорічному турнірі взяли участь чотири команди: дві команди «Полісся» 2007 р. н. та дві команди «Полісся» 2006 р. н. Впродовж дня юні футболісти змагалися за коловою системою. За підсумками матчів золоті нагороди турніру завоювала перша команда 2006 р. н. (тренер Юрій Воловень), срібло у вихованців Володимира Шишкова (2007 р. н.), медалями за третє місце були нагороджені футболісти Вадима Зорника (2007 р. н.) та Юрія Воловня (2006 р. н.). Церемонію нагородження проводили перший заступник голови ЖОФФ Віктор Радушинський та старший тренер-викладач ДЮСШ «Полісся» Юрій Романов.

Також у складі кожної команди було визначено кращих гравців, які отримали м’ячі від Житомирської обласної федерації футболу. Такими гравцями стали: Тимур Кулмалієв (Полісся-1 2006 р. н.), Микола Андрущенко (Полісся-2 2006 р. н.), Костянтин Мазяр (Полісся-1 2007 р. н.), Євген Окоча (Полісся-2 2007 р. н.).  За словами адміністрації ДЮСШ «Полісся» меморіал буде традиційним, а наступного року кількість учасників та географія турніру значно розшириться.