Тренер-викладач груп дівчат СДЮСШОР «Полісся» Віктор Твардовський пройшов спеціальний навчальний курс УЄФА і став тренером проєкту UEFA Playmakers в Україні.

UEFA Playmakers в Україні – це унікальна програма залучення дівчат до футболу через активності, ігри, та магії історій Діснею. Програма УЄФА Playmakers має на меті надати більше можливостей для дівчаток віком 5-8 років брати участь у футболі та використовувати його, щоб допомогти розвинути життєві навички та освоїти основні навички руху.

Начальниця Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Ірина Ковальчук каже, що участь у цій програмі Віктора Твардовського є важливим кроком у розвитку дівочого футболу в Житомирі, позаяк  на сьогодні в Україні лише 2 тренери пройшли спеціальне навчання та мають відповідний сертифікат.

Зазначимо, що  дівочий футбол  у Житомирі пропагується з березня 2019 року. Саме тоді у СДЮСШОР «Полісся» була відкрита дитяча футбольна група для дівчат. Сьогодні у школі функціонує дві футбольні команди для дівчат, у яких займається  понад 40 спортсменок у віці  11 -16 років.