Голкіпер ФК “Полісся” Заурі Махарадзе відвідав тренування дівочої команди СДЮСШОР “Полісся”. Футболіст поспілкувався із юними вихованками спортивної школи та відповів на їх питання, які стосувались робити професійного спортсмена.

“Хочу подякувати дівчатам, що вони запросили мене на цю зустріч. Це було дуже приємно і я був приємно здивований, наскільки правильні запитання вони ставили. Це були запитання, які дійсно їх хвилюють і вони були по-спортивному глибокими. Вони думають про це, вони живуть цим і це класно”, – поділився своїми враженнями від спілкування Заурі Махарадзе.

“3-5 років тому ми не могли навіть уявити собі, що такі зустрічі можуть відбуватись. Я уявляю відчуття молодих спортсменів та спортсменок, коли в роздягальню до них перед тренуванням заходить основний голкіпер головної команди “Полісся”. Дуже приємно, що клуб відгукнувся і організував цю зустріч одразу, коли ми звернулись. Думаю, це радісно для дівчаток та інших двох груп хлопців, які одразу ж впізнали голкіпера нашого “Полісся”, – розповів про зустріч з молодими футболістами і футболістками директор СДЮСШОР “Полісся” Володимир Дорошенко.