Вихованець ДЮСШ “Полісся” Денис Бланк (тренер Віктор Шиманський) уже чітко визначився, чого він хоче від життя і чим буде займатися в майбутньому. Футбол – невід’ємна складова його подальших життєвих планів. Нещодавно під час Кубку України з футзалу, який виграла житомирська команда “Полісся”, Денис став кращим нападником турніру й отримав запрошення до юнацької збірної України з футзалу.

“Усе почалося з того, що тато записав мене у п’ятирічному віці на секцію з футболу. Майже відразу я захопився цим видом спорту. У Житомирі проходив Кубок України з футзалу і на змаганнях був присутній тренер збірної України. Я зайняв перше місце, і згодом мені прийшло запрошення. Для мене особисто це було дуже несподівано, я був приємно здивований, адже навіть не очікував, що зі мною таке може статися”, – розповів 15-річний футболіст Денис Бланк.

Хлопець також зазначив, що заради своєї улюбленої справи зробить будь-що: якщо доведеться, то навіть переїде в інше місто. “Заради мрії я готовий пожертвувати багато чим. Поки планую займатися футзалом, тому що я там відносно недавно. Мені ще потрібно багато чого навчитися, а лише тоді рухатися далі”, – зізнався Денис.

Наприкінці березня Денис разом із молодіжною збірною проходив збір у Сумах, а уже 16 квітня у складі команди U-17 вирушає на міжнародний турнір до Словенії.

За матеріалами Житомир.today