У зв’язку з останніми рішеннями УЄФА, спрямованими на перспективний розвиток юнацького футзалу, небувалий сплеск інтересу в Європі викликав футзальний турнір «Montesilvano Futsal Cup», який вже в п’ятий раз пройде на Адріатичному узбережжі Італії.  З 25 червня по 1 липня в «Montesilvano Futsal Cup» зіграють майже 100 команд, що представляють 11 країн: Італії, Іспанії, Бельгії, Франції, Хорватії, Польщі, Англії, Латвії, Греції, Аргентини та України. А всього в орбіту футзального турніру будуть залучені близько 1300 дітей.

У п’ятому виданні «Montesilvano Futsal Cup» змагання пройдуть в шести вікових категоріях: U-19, U-17, U-15, U-13, U-11, U-9, причому, в трьох старших категоріях турніри гратимуться під контролем УЄФА. Україна вперше стане самим безпосереднім учасником цього футзального свята, і буде представлена п’ятьма командами – у всіх вікових категоріях, крім U-19. У складі збірної України U-17 участь у турнірі візьме вихованець ДЮСШ “Полісся” Денис Бланк (тренер Віктор Шиманський).

У віковій категорії U-17 за перемогу в «Montesilvano Futsal Cup» сперечатимуться 20 команд, які на першій стадії розбиті на 5 груп по 4 команди. Збірна України,  згідно жеребкування опинилася в групі «A», де її суперниками будуть «Лібрілья» (провінція Мурсія, Іспанія) і дві італійські команди – «Карманьола» з однойменного міста і «Касаль Торраччіа» з Риму.

Календар матчів збірної України (U-17):

26 червня

10:00 Україна – «Касаль Торраччіа» (гра пройде в спорткомплексі «Палакастанья» в Чітта-Сант-Анджело)

19:00 Україна – «Карманьола» («Пала Рома», Монтесільвано)

27 червня

16:00 «Лібрілья» – Україна («Палакастанья», Чітта-Сант-Анджело)

26-28 червня пройдуть матчі групового етапу, 29 червня відбудуться півфінали, а 30 червня будуть визначені переможці та призери турніру. Відповідно до регламенту турніру, матчі будуть зіграні у форматі двох таймів по 25 хвилин «брудного часу». Час початку матчів – київський.

За матеріалами Асоціації футзалу України