Вихованці ДЮСШ “Полісся” продовжують боротьбу в ДЮФЛ Житомирської області
Вихованці ДЮСШ “Полісся” розпочали боротьбу у весняній частині ДЮФЛ Житомирської області. 5 квітня старша та молодша команди “Полісся-2” в рамках чергового туру групи II ДЮФЛ Житомирської області провели матчі на виїзді в Черняхові й поступилися своїм суперникам з рахунком 2:0 та 3:1 відповідно.
Натомість 11 квітня вихованці ДЮСШ “Полісся-2” святкували перемогу над однолітками з Коростишева, тоді як старша та молодша команди “Полісся-1” з однаковим рахунком 9:0 розгромили однолітків з Радомишля.
Усі результати групи II
5 квітня
Полісся 2 – Черняхів (01/02, 2 тур) 0:2
Полісся 2 – Черняхів (03/04, 2 тур) 1:3
8 квітня
Іршанськ – Радомишль (1 тур) 1:4
6-й тур (11 квітня)
Малин – Селянщина (01/02) 4:1
Малин – Селянщина (03/04) 3:0
Коростишів – Полісся 2 (01/02) 0:5
Коростишів – Полісся 2 (03/04) 1:7
Полісся 1 – Радомишль (01/02) 9:0
Полісся 1 – Радомишль (03/04) 9:0
Наразі молодші команди “Полісся-1” та “Полісся-2” лідирують у своїй групі, на третій позиції закріпилися юнаки з Черняхівської ДЮСШ. Черняхівські футболісти продовжують погоню і за старшими житомирянами, відстаючи від команди “Полісся-1” (2001-2003 рр. нар.) на шість пунктів, при цьому маючи дві гри в запасі. Так само два матчі в запасі має і команда “Полісся-2”, яка з трьома набраними пунктами посідає третю сходинку в групі 2.