Вихованці “Полісся” 2010 р. н. виграли Відкритий Чемпіонат Житомира
Минулої неділі, 13 жовтня, відбулись чергові матчі Відкритого Чемпіонату м. Житомира серед юнаків 2008-2009 рр. н.
У віковій категорії U-10 (2009 р. н.) було зіграно заключні матчі турніру. Бердичівський “Аслан”, здобувши впевнену перемогу над “Кераміком” 3:0 завоював бронзові нагороди Чемпіонату, а у протистоянні лідерів юнаки “Полісся” 2010 р. н. переграли команду “Полісся” 2009 р. н. з рахунком 2:1, тим самим оформивши чемпіонство, срібло у підопічних Дмитра Тосіча (2009 р. н.)
У віковій категорії U-11 (2008 р. н.) залишилось зіграти ще два тури, найближчий із них відбудеться у неділю, 20 жовтня. Розклад матчів буде оприлюднено згодом, слідкуйте за анонсами на нашому сайті.
Результати п’ятого туру:
“Керамік” (2010 р. н.) – Аслан 0:3
“Полісся” (2010 р. н.) – “Полісся” (2009 р. н.) 2:1
ФК “Танкіст” – “Звягель” (2008 р. н.) 1:1
“Полісся” (2009 р. н.) – СК “Бердичів” 0:1
“Полісся” (2008 р. н.) – “Полісся-2” (2008 р. н.) 7:0