Новий навчальний рік у позашкільних закладах  Житомирської міської ОТГ розпочинається з вересня, зокрема і у спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву з футболу «Полісся» міської ради.

Як здійснюватиметься набір вихованців до спортивної школи та де відбуватимуться заняття?  Роботу СДЮСШОР з футболу «Полісся» у новому навчальному році обговорювали 23 липня під час виїзного брифінгу:

  • Як здійснюватиметься зарахування дітей до СДЮСШОР?

Зарахування дітей до СДЮСШОР відбувається на підставі заяви батьків. Для цього необхідно з’явитися до адміністрації школи за адресою: вул. Князів Острозьких, 79а. Жодні  договори чи угоди при зарахуванні до школи НЕ укладаються.  

З 15 серпня 2020 здійснюватиметься набір юнаків 2014 року народження та добір у групи юнаків 2013 року народження і старших вікових груп.

Наразі багато дівчат виявляють бажання займатися футболом, і спортивна школа першою в області набрала повноцінну групу фуболісток. На сьогодні у школі  тренується 22 дівчини, віковою категорією 2006-2008 р. н. З 15 серпня також здійснюватиметься набір у нову групу дівчат 2008-2010 років народження.

  •  Чи є навчання платним?

Навчання є безкоштовним для мешканців Житомирської  міської ОТГ. За ініціативи мешканців громади та інших осіб, школі може надаватися благодійна допомога відповідно до діючого законодавства України.

  • Де відбуваються заняття?

Практично усі заняття відбуваються на стадіоні «Спартак Арена» і лише в окремих випадках можуть проходити за місцем проживання на майданчиках зі штучним покриттям, які знаходяться на балансі СДЮСШОР.

В управлінні  у справах сім’ї, молоді та спорту  Житомирської міської ради  акцентують увагу батьків дітей:

У  Житомирі в останні роки створено ряд громадських організацій та товариств, діяльність яких пов’язана з розвитком дитячого футболу. «Хочемо звернути Вашу увагу на те, що певні організації, які не мають жодного відношення до школи, використовують символіку, кольори та логотипи СДЮСШОР з футболу «Полісся» з метою отримання прибутку», – говорить Ірина Ковальчук, начальниця  управління  у справах сім’ї, молоді та спорту. 

Попри  розвиток конкуренції  між організаціями у сфері дитячого футболу, використання чужої символіки – це зловживання. Тому у профільному управлінні просять батьків  бути уважними до організацій, в назві яких звучать слова «Полісся», «ДЮСШ», та звертати увагу на насторожливі  моменти, а саме:

  1. Пропозиція підписати якусь угоду;
  2. Фіксована абонентська плата;
  3. Реєстрація дітей не на території  адміністрації школи;
  4. Проведення занять не на стадіоні «Спартак Арена».

На сьогодні в умовах адаптивного карантину  в СДЮСШОР з футболу «Полісся» проводяться тренування на свіжому повітрі з обов’язковим  температурним скринінгом перед заняттями та дотриманням протиепідемічних заходів.