Матч U19 СДЮСШОР “Полісся” – ФА “Арсенал” тренер житомирян Сергій Завалко визнав найбільш напруженою грою за увесь Чемпіонат.

У звітному матчі легкої прогулянки для житомирян не вийшло: у першому таймі гості успішно діяли у захисті, а на останньому рубежі щоразу рятував свою команду воротар “канонірів” Романішин. У другому таймі господарі продовжили грати першим номером, однак гравці “Арсеналу” діяли безпомилково а під завісу гри організували два контр-випади, які на щастя для житомирян не завершились голами. Лише у компенсований арбітром час підопічні Сергія Завалка і Юрія Стрихарчука все-таки домоглись свого: організували зразкову атаку і вивели на ударну позицію Ведуту – 1:0 перемога СДЮСШОР “Полісся” на характері.

Перемога дозволила юнакам “Полісся” повернутися до топ-3 турнірного заліку групи 2, наразі житомиряни з 34-ма заліковими балами ділять 2-3 сходинку з столичною “ДЮСШ-15”. Наступний тур житомиряни проведуть на виїзді – 21 квітня протистоятимуть “Локомотиву”.