Домашньою поразкою завершився матч найстаршої команди СДЮСШОР “Полісся” U19, у якому житомиряни протистояли лідеру групи – ставищенському “Любомиру”.

У першому таймі команди почергово володіли ініціативою й зосередилися на контролі м’яча, а тому й гольових моментів було обмаль. Найреальніший із них був у господарів: Євфімець виграв підбір й потужним дальнім ударом злету струсонув стійку воріт гостей. Натомість гравці “Любомира” свою нагоду реалізували: на початку другого тайму Клименко опинився на ударній позиції й з меж штрафного майданчика розстріляв ворота господарів. Степан став автором і другого голу, який влетів у ворота “Полісся” вже у компенсований час – 0:2 поразка житомирян.

Наступний матч команда СДЮСШОР “Полісся” U19 зіграє 27 жовтня на виїзді проти КДЮСШ “Чемпіон”, а найближчий домашній матч заплановано на 3 листопада, суперником житомирян буде бориспільський “Центр спорту Фаворит”.