Юнаки “Полісся” U19 впевнено перемагають “Локомотив”
У домашньому протистоянні з “Локомотивом” житомиряни реалізували свою першу нагоду – Рубан першим опинився на добиванні після флангової атаки й розстріляв ворота “Локомотива”. Поступово киянам вдалося посунути гру від власних воріт, однак усі спроби зрівняти рахунок виявилися марними. Усі карти вже у другому таймі гостям сплутало вилучення і гол Кузьменка, який на 64-й хвилині реалізував свій вихід віч-на-віч.
2:0 – п’ята поспіль перемога підопічних Сергія Завалка і Юрія Стрихарчука, завдяки якій юнаки “Полісся” залишаються на другій сходинці турнірного заліку й готуються до наступного матчу, який заплановано на наступну середу, 28 жовтня, суперник – столична “Зміна-Оболонь”.
