Команда СДЮСШОР “Полісся” U19 завершила перше коло першої ліги Чемпіонату України серед юніорів на мажорній ноті – у домашньому матчі підопічні Максима Зайнчковського і Володимира Мухіна впевнено здолали бориспільський “Центр Спорту Фаворит”.

Уже з перших хвилин господарі заволоділи ініціативою і як наслідок на 6-й хвилині Барановський після подачі з флангу ударом головою відкрив рахунок у матчі. Після забитого м’яча житомиряни продовжили тиснути на ворота суперника, однак втілити свою перевагу у гол їм вдалося вже у другому таймі, влучний постріл на рахунку Халимівського.

Після другого забитого голу юнаки “Полісся” змарнували ще декілька гольових нагод і поступово розслабилися, поступившись ініціативою “Фавориту”. Однак гості своїми шансами не скористалися, а згодом житомиряни посунули гру від власних воріт і довели матч до впевненої перемоги.

Перше коло першої ліги України серед юніорів команда СДЮСШОР “Полісся” U19 завершує на п’ятій позиції турнірного заліку з 5-очковим відставанням від топ-3, старт другого кола турніру заплановано на 16 березня 2022 року.

9 тур, 03.11.2021 Гляд
Ніка (Київ) (30000778) КДЮСШ-15 Київ (Київ) (137) 1:4 50
ДЮСШ-1 Київ (Київ) (1000196) ФА Арсенал (Київ) 4:2 0
Зміна-Оболонь (Київ) (7) Любомир (смт. Ставище) (2143) 2:4 50
СДЮСШОР Полісся (Житомир) (30001368) Центр Спорту Фаворит (Бориспіль) (22005091) 2:0 0
ДЮСШ-26 Київ (Київ) (1000161) КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953) 2:1 20