Двох забитих м’ячів виявилося недостатньо юнакам СДЮСШОР “Полісся” у виїзному протистоянні з лідером турнірного заліку групи 2 першості України серед юніорів – КДЮСШ “Чемпіон”.

У першому таймі “першу скрипку” у нападі господарів грав Максим Євпак, який двічі вразив ворота “Полісся”: спочатку після розіграшу кутового, згодом після помилки житомирян у захисті. Вже у другому таймі Краснопір довів рахунок до 3:0 на користь КДЮСШ “Чемпіон” і лише після цього підопічні Сергія Завалка і Юрія Стрихарчука взялися за справу. Петро Савчук реалізував два пенальті й повернув інтригу до матчу, втім, камбеку не сталося: житомиряни побігли рятувати нічию й пропустили контр-випад, який завершився голом Кісілюка – 4:2 перемога КДЮСШ “Чемпіон”.

КДЮСШ “Чемпіон” зберіг за собою лідируючу позицію, тоді як друга поспіль поразка житомирян коштувала їм місця у лідируючій трійці. Виправляти ситуацію юнаки СДЮСШОР “Полісся” будуть у домашньому матчі, який відбудеться у середу, 31 березня, суперник – київська “Єдність”. Про час та місце проведення матчу буде відомо пізніше, слідкуйте за анонсами на нашому сайті.