Дубль Олександра Савчука, п’ять голів і третя поспіль перемога житомирян у першій лізі Всеукраїнської ліги юніорів – підсумки матчу 5 туру СДЮСШОР “Полісся” – ФК “Біла Церква”.

Гості, які прибули на матч до Житомира без замін, зуміли відкрити рахунок всередині тайму, гол у активі Юрія Лобунця. Житомиряни недовго були у ролі наздоганяючих – за 13 хвилин Владислав Кузьменко відновив “статус кво”, а от реалізувати свої моменти ще у першому таймі підопічні Сергія Завалка і Юрія Стрихарчука не змогли. Зате у другій 45-хвилинці гравці СДЮСШОР “Полісся” швидко розставили всі крапки над “і”: Іван Мельниченко і Олександр Савчук протягом декількох хвилин почергово розписалися у воротах ФК “Біла Церква”, а наостанок капітан житомирян влучним дальнім ударом поставив крапку у звітному матчі – 4:1 перемога житомирян.

Огляд матчу

Наступний матч найстарша команда СДЮСШОР “Полісся” проведе за тиждень – 14 жовтня житомиряни на виїзді зіграють проти столичної ФА “Арсенал”, яка посідає у турнірній таблиці 4 сходинку.