Срібні нагороди, звання кращого воротаря турніру і жодного програшу у сезоні – підсумки команди СДЮСШОР “Полісся-2” під керівництвом Вадима Зорніка у першій лізі Чемпіонату Житомирської області U14.

Оскільки юнаки хорошівської ДЮСШ не з’явилися на матчі плей-оф, золоті нагороди першості розіграли команди СДЮСШОР “Полісся-2”, ДЮСШ Бердичів та коростенського ФК “Мал”, які грали по круговій системі. У протистоянні житомирян з бердичівлянами було зафіксовано “суху” нічию 0:0, а оскільки “Мал” розгромив ДЮСШ Бердичів 5:0, доля золотих нагород першості вирішувалась у матчі СДЮСШОР “Полісся-2” – “Мал”.

Житомиряни повели у рахунку у першому таймі після голу Ситарського й втримували перевагу до заключних хвилин гри, аж поки арбітр не призначив пенальті у ворота “Полісся-2” за гру рукою. Коростенці реалізували 11-метровий удар й здобули необхідний результат – 1:1, завдяки якому набрали чотири очки у завоювали золоті нагороди першості Житомирської області U14. У юнаків СДЮСШОР “Полісся-2” срібні медалі, а у воротаря житомирян Костянтина Мазяра звання кращого голкіпера чемпіонату.