З 15 серпня СДЮСШОР “Полісся” розпочне набір групи дітей 2014 р. н. та набір групи дівчат 2008-2010 рр. н., а також добір футболістів у групи старшої вікової категорії.

«Ми цього року вийшли у вищу лігу і будемо представлені чотирма віковими групами – це 17-и, 16-и, 15-и та 14-річні вихованці. З 15 серпня ми будемо набирати дітей 2014 року народження, а також добирати дітей у групи старші за віком. Також у нас є дівоча група, і будемо створювати ще одну дівочу групу 2008-2010 року народження», – говорить директор СДЮСШОР «Полісся» Володимир Дорошенко.

Тренування відбувається з дотриманням карантинних норм: проводиться температурний скринінг, діти займаються в невеликих групах, а на трибунах майже немає глядачів. Карантин вніс свої корективи, але вихованці спортивної школи швидко увійшли у режим та активно готуються до виступів у вищій лізі.

«Цикл трохи був порушений, але зараз ми потрохи наздоганяємо. Особливо перед участю в вищій лізі, де дуже добрі клуби. Дай Боже, ми будемо змагатися впевнено, я думаю, ми всі сили віддамо, аби мати гідний вигляд», – каже тренер-викладач СДЮСШОР «Полісся» Сергій Завалко.

За матеріалами Житомир.info