Один з найбільших футбольних клубів Європи – римська “Рома”, пропонує всім бажаючим дітям віком від 6 до 13 років вивчити методику та техніку італійських чемпіонів.

AS RomaCamp запрошує усіх бажаючих хлопчиків та дівчаток у віці від 6 до 13 років протягом 17-20 серпня на “Спартак Арену” вивчити прийоми і техніку італійських чемпіонів. Проведення AS RomaCamp у Житомирі стало можливим завдяки підтримці Житомирської міської ради, СДЮСШОР “Полісся”, СК “Олімпієць” та СФК “Аслан” (м. Бердичів).

Учасники будуть розділені на групи відповідно до віку та здібностей, щоб забезпечити навчальну програму з урахуванням індивідуальних навичок. На додаток до тренувальних занять, що будуть проводитись двічі на день, також пропонується обід разом із різноманітною програмою вільного часу.

Заповнити анкету учасника

Вартість участі у AS RomaCamp – 130 євро, тренувальний табір включає в себе:

  • тренувальний день з 9:30 до 16:00;
  • чотири години навчання (2 години вранці і 2 години після обіду) під керівництвом італійських тренерів з AS Roma;
  • різноманітне обіднє меню щодня;
  • цікаву програмy вільного часу (уроки італійської та англійської мов, навички здорового харчування, арт-проекти, тощо);
  • фінальний турнір з церемонією індивідуального нагородження дипломами та відзнаками, урочистим закриттям та фотосесією;
  • високоякісний набір форми AS RomaCamp від Nike для учасників.

Більше інформації за номером телефону: +380986560194 Красуцький Олег Йосипович (e-mail: wapoleg75@gmail.com)