Продемонструвавши рівну гру, юнаки СДЮСШОР “Полісся” U19 і коростенський “Мал” так і не визначили сильнішого.

У стартовому матчі Зимового Кубку м. Житомира “Сніжинка-2021”, який відбувся 30 січня на житомирській “Спартак Арені”, команда СДЮСШОР “Полісся” U19 і коростенський “Мал”, сформований переважно з молоді, голів не забивали – нічия 0:0. Мирова житомирян з коростенцями стала єдиною у першому турі: “Зоря” розгромила “Полісся” (с. Ставки) з рахунком 5:1, “Звягель” двічі розписався у воротах “Овруча” – перемога 2:0, а у недільному матчі “Арсенал-ДЛГ” здолав СК “Радовель” 4:2.

Турнірна таблиця після першого туру

Команда Ігор В Н П М О
1 «Зоря» (Врублівка) 1 1 0 0 5:1 3
2 «Арсенал-ДЛГ» (Овруч) 1 1 0 0 4:2 3
3 «Звягель» (Новоград-Волинський) 1 1 0 0 2:0 3
4 «Мал» (Коростень) 1 0 1 0 0:0 1
5 СДЮСШОР «Полісся» U19 (Житомир) 1 0 1 0 0:0 1
6 СК «Радовель» 1 0 0 1 2:4 0
7 СК «Овруч» 1 0 0 1 0:2 0
8 «Полісся-2» (Ставки) 1 0 0 1 1:5 0

Матчі другого туру Зимового кубку Житомира заплановано провести протягом найближчого уік-енду – 6-7 лютого. Календар другого туру буде опубліковано пізніше, слідкуйте за анонсами на нашому сайті.