Розіграш Відкритого зимового Кубок міста Житомира “Сніжинка-2021” призупинено. Про це повідомляє Житомирська обласна асоціація футболу.

Із 3 березня 2021 р. на території Житомирської області діятиме червоний рівень епідемічної небезпеки та посилення контролю за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів 1 березня голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

У зв’язку з даним рішенням матчі Відкритого зимового Кубку міста Житомира з футболу 2021 року “Сніжинка-2021” ПРИЗУПИНЕНО. Турнір буде відновлено по поліпшенню епідеміологічної ситуації в області. Нагадаємо, після чотирьох зіграних турів юнаки СДЮСШОР “Полісся” з п’ятьма набраними очками посідають четверту сходинку у турнірному заліку.

Турнірна таблиця

Команда Ігор В Н П М О
1 «Зоря» (Врублівка) 3 3 0 0 9:1 9
2 «Звягель» (Новоград-Волинський) 4 2 1 1 7:2 7
3 «Арсенал-ДЛГ» (Овруч) 3 2 1 0 7:3 7
4 СДЮСШОР «Полісся» U19 (Житомир) 4 1 2 1 10:1 5
5 «Полісся-2» (Ставки) 3 1 1 1 7:6 4
6 СК «Радовель» 3 1 0 2 4:9 3
7 «Мал» (Коростень) 3 0 1 2 0:5 1
8 СК «Овруч» 3 0 0 3 0:17 0