“Полісся” – “Локомотив” U19 2:0. Післямова
Головний тренер СДЮСШОР “Полісся” Сергій Завалко і капітан житомирян Олександр Савчук підсумували переможний матч сьомого туру першої ліги Чемпіонату України серед юніорів U19 “Полісся” – “Локомотив” (2:0).
Головний тренер СДЮСШОР “Полісся” Сергій Завалко і капітан житомирян Олександр Савчук підсумували переможний матч сьомого туру першої ліги Чемпіонату України серед юніорів U19 “Полісся” – “Локомотив” (2:0).