Головний тренер СДЮСШОР “Полісся” Сергій Завалко і капітан житомирян Олександр Савчук підсумували переможний матч сьомого туру першої ліги Чемпіонату України серед юніорів U19 “Полісся” – “Локомотив” (2:0).